Kniha

V komentároch môžete písať Vaše pripomienky k obci a blízkemu okoliu.

Komentáre

BRZOTIN

MY JSME SE TAM CELA RODINA NARODILA TEDA V ROŽNAVĚ ALE BYVALY JSME V BRZOTINE DO ROKU 1979 ONDREJ KRIŠTOF BRNO

Brzotinske preteky Parkúr 2009

Ja by som len chcela poprosiť o fotky z Parkúru 2009 v Brzotíne lebo som ich nestihla.....Nedali by sa pridať na stránku www.brzotin.sk ??? dakujem pekne

ked niekto ma fotky, moze mi

ked niekto ma fotky, moze mi ich zaslat a ja ich nahodim :-)

komentár

Chcela by som pripojiť do knihy návštev zopár svojich myšlienok, ale keďže som obyvateľkou Brzotína, ostanem v anonymite.
Pri prezeraní si stránky Brzotína mi nedá nereagovať na príspevky od p.Ocelníka, ktorý neustále poukazuje na neriešenú situáciu so smetiskami po celej obci. Podľa mojej mienky tu ide o nezáujem celého vedenia a hlavne starostu obce, ktorý by mal mať záujem o čistotu a krásu miesta, kde žije aj on, a nielen poberať maximálnu výšku platu, bez minimálneho pričinenia sa na záujmoch obce.
Keďže sa onedlho budú konať voľby starostu obce, snáď sa situácia zmení zvolením vhodného kandidáta, ktorý bude mať viac snahy a záujmu o samotnú obec a nielen o nahrabanie sa do vlastných vrecák.

Obec Brzotín je

Obec Brzotín je prekrásna,škoda, že mnoho ludí,ktorí bývajú na takom krásnom mieste nerobia nič pre to,aby svoje okolie aspoň trochu skrášlili. Keby som mala možnosť vrátiť sa domov, snažila by som sa niečo dobrého urobiť pre svoj domov. Táto stránka sa mi strašne páči. Konečne sa Brzotín zjavuje vo svete!

aaaaaaa

aaaaaaa

Back to top